Ткаченко Оксана

Ткаченко Оксана

Спеціаліст з оренди комерційної нерухомості
Материк
Дніпро

Ткаченко Оксана

Спеціаліст з оренди комерційної нерухомості
Материк
Дніпро
Верифікований профіль
19
Років досвіду
1
Рік на сайті
Рекомендувати
Активних оголошень
21
Ексклюзивних об'єктів
0
Рекламна активність
840
Останній візит на сайт
сьогодні

Оренда комерційної нерухомості (16)

  • Материк
    35 000 грн/міс
    307 грн/м²

    Лесі Українки просп. (Пушкіна), 6

    багатофункціональне приміщення
    114 м²
    1953 рік побудови
    сьогодні
    Здається в довгострокову оренду окремий будинок на вул. Бандери (навпроти ЖК Баку) Два поверхи, с/в, електричне опалення , заведено 11 кВт Під офіс, приготування іжі, спорт та ін. Телефонуйте! Є інщі варіанти
    Рієлтор
  • Материк
    15 000 грн/міс
    1 034 грн/м²

    Івана Шулика вул. (Якова Самарського), 2

    приміщення для надання послуг
    15 м²
    сьогодні
    Невеличке світле приміщення в самому центрі! Поруч БЦ Ступени, Кудашевський, Менора, пр-т Яворницького, Крутогорний Є вода (мійка), шафи, холодильник. підігрів води бойлером, світло завжди! Балкон Ціна з комунальними Ідеально під бьюті-сферу Телефонуйте, вільний
    Рієлтор
  • Материк
    25 000 грн/міс
    455 грн/м²

    Івана Шулика вул. (Якова Самарського), 2

    багатофункціональне приміщення
    55 м²
    сьогодні
    Офіс в самому центрі, в адмінбудівлі на 2 поверсі. Світло є завжди! Балкон на червону лінію Дві суміжні кімнати Цілодобова охорона Паркомісце Ціна з комунальними! Поруч БЦ Ступени, Кудашевський, Менора, Фабрика, їдальні, ресторани, пошта, транспорт ті ін. Телефонуйте, є інші варіанти!
    Рієлтор
  • Материк
    208 800 грн/міс
    450 грн/м²

    Володимира Моссаковського вул. (Клари Цеткін), 1-А

    багатофункціональне приміщення
    464 м²
    сьогодні
    Унікальна пропозиція у наш непростий час!) Усі витрати на офіс (опалення, електрика, вода тощо) включені у вартість оренди. Розташований у безпосередній близькості до пр. Д. Яворницького на вул. Володимира Моссаковського, буд. 1. Величезний офісний простір, розташований на 1-му та 2-му поверхах. Кабінети різної площі. Санвузли на обох поверхах. Кухня. Охорона. Доступ до приміщень 24/7. Власна парковка у дворі. Ландшафтний дизайн та благоустрій території. Офіс повністю готовий до роботи. Приміщення можна орендувати частинами. У вартість входить ПДВ та комунальні послуги.
    Рієлтор
  • Материк
    480 $/міс
    5 $/м²

    Королеви Єлизавети ІІ вул. (Глинки), 2

    БЕЗ КОМІСІЇ
    офісне приміщення
    96 м²
    2011 рік побудови
    сьогодні
    Офіс класу А в Бізнес-центрі Мост-Сіті. Опен-спейс+окремий кабінет+кухня+с/в Вбудована шафа-купе Ремонт, гарний вид на місто Є інші варіанти!
    Рієлтор
  • Материк
    30 900 грн/міс
    300 грн/м²

    Королеви Єлизавети ІІ вул. (Глинки), 7

    офісне приміщення
    103 м²
    сьогодні
    Оренда офісу в сучасному бізнес-центрі «PRIZMA». Клас А Найкраща локація в місті Безперебійне електропостачання Загальна площа 103 кв. м. Ідеальне планування: - ресепшн - два окремі кабінети - велика зала - кухня - санвузол Також є балкон Центральна система вентиляції та кондиціонування. У будівлі два ліфти та презентабельна вхідна група. Є кілька варіантів паркувальних зон. Максимальний комфорт у діловому центрі «PRIZMA» забезпечують: - автономна централізована система опалення; - централізована система кондиціонування та вентиляції; - два швидкісні ліфти «Thyssen Krupp» із системою оптимізації руху; - система охоронної сигналізації та відеоспостереження; - виділені лінії інтернет та телеко...
    Рієлтор
  • Материк
    26 000 грн/міс
    400 грн/м²

    Королеви Єлизавети ІІ вул. (Глинки), 16

    офісне приміщення
    65 м²
    сьогодні
    Офіс в самому центрі міста, поруч Європейська площа, пр. Яворницького, Мост-Сіті, Новий центр, банки, відділення пошти, зупинки транстпорту Три кабінети, с/в, балкон, деякі меблі залишилися Охорона, доступ вільний Є інші варіанти!
    Рієлтор
  • Материк
    111 000 грн/міс
    300 грн/м²

    Старокозацька вул. (Комсомольська), 40

    офісне приміщення
    370 м²
    сьогодні
    Оренда офісу 370 m з євроремонтом в самому центрі міста, з панорамними вікнами, власним входом та ліфтом на поверх. Кабінетна система. Є інші варіанти!
    Рієлтор
  • Материк
    140 000 грн/міс
    334 грн/м²

    Левка Лук'яненка вул. (Василя Жуковського), 1

    БЕЗ КОМІСІЇ
    офісне приміщення
    419 м²
    сьогодні
    З 01 травня! здається офіс в затишному центрі -кабінетна система (9+ каб) - с/в -ремонт -автономне газове опалення Вул. Левка Лук'яненко, вхід не з червоної лінії! Підійде під затишний офіс
    Рієлтор
  • Материк
    1 200 $/міс
    10 $/м²

    Європейська вул. (Миронова), 9-А

    багатофункціональне приміщення
    120 м²
    2017 рік побудови
    сьогодні
    Сучасний офіс з ремонтом в самому центрі! 120 м Складається з -просторого опен-спейсу -кухні -гардеробної -підсобної кімнати Є інші варіанти!
    Рієлтор
  • Материк
    66 120 грн/міс
    290 грн/м²

    Святослава Хороброго вул. (Чкалова), 12

    БЕЗ КОМІСІЇ
    багатофункціональне приміщення
    228 м²
    сьогодні
    В бізнес-центрі "Цитадель" пропонуємо без комісії! Окремий блок складається з 3-х кабінетів: 150, 5 кв.м., 14, 8 кв.м., 54, 5 кв.м та 2 санвузли. Презентабельна вхідна група, охорона та турнікет. Електронна система доступу в блок. Висота стелі - 3, 9 м, Покриття підлоги - керамічна плитка. Автономне опалення, спліт-кондиціонери. Цілодобова охорона та відеоспостереження. Паркування. Доступ 24/7. У бізнес-центрі працює кафе для співробітників. Інфраструктура: у пішій доступності супермаркет, банки, «Нова пошта». Зручна транспортна розв'язка 50 метрів до зупинки громадського транспорту (трамвай/автобус/маршрутка). Вартість оренди - 240 грн/кв.м, додатково оплачується експлуатація - 50 грн/кв.м...
    Рієлтор
  • Материк
    280 000 грн/міс
    350 грн/м²

    Половицька вул., 11

    багатофункціональне приміщення
    800 м²
    сьогодні
    Окрема будівля в центрі міста з парковкой! 2 поверхи, сучасний ремонт та комунікації Вільного призначення Є інші варіанти
    Рієлтор
  • Материк
    5 850 $/міс
    13 $/м²

    Січеславська Набережна вул., (Будинок)

    багатофункціональне приміщення
    450 м²
    2025 рік побудови
    сьогодні
    Оренда офісу преміум-формату, третій ізольований поверх, 560 квадратних метрів, Січеславська Набережна, офісний комплекс. Являє собою триповерхову будівлю з вхідною групою з боку візитної картки міста Дніпро — Січеславської Набережної. Керуюча компанія бере на себе всі питання з експлуатації, що дозволяє заощадити час для вирішення дійсно важливих проблем. У дизайні приміщень та загальних зон використані натуральні матеріали високого рівня якості, що дозволяє з гідністю зустрічати клієнтів найвищого рівня. • Облаштована територія з ландшафтним дизайном • Комфортабельні конференц-зали • Зручні та стильні кімнати переговорів 1. Закрита територія з цілодобовим доступом 24/7. 2. Територія, щ...
    Рієлтор
  • Материк
    30 000 грн/міс
    385 грн/м²

    Святослава Хороброго вул. (Чкалова), 12б

    багатофункціональне приміщення
    78 м²
    сьогодні
    Приміщення вільного призначення на червоній лінії біля БЦ Цитадель Складається з приміщень: - 1 поверх, 42 кВ м: зала, технічна кімната, туалет - сухий підвал, 36 кВ.м. Заведенно 15 кВт+3 фази електрики Електричне опалення Парковка в закритому дворі та міська парковка вздовж дороги Поряд розвинена інфраструктура, центр міста, транспорт
    Рієлтор
  • Материк
    75 000 грн/міс
    300 грн/м²

    Шевченка вул., 36

    багатофункціональне приміщення
    250 м²
    сьогодні
    Здам офіс в центрі 250м.кВ. 3/3эт. 5 кабінетів та 2 зазальних зали , 2 сан вузли . Газове опалення. Покажемо в зручний час! Є інші варіанти
    Рієлтор
  • Материк
    1 980 $/міс
    11 $/м²

    Дмитра Яворницького просп. (Карла Маркса), 1-А

    багатофункціональне приміщення
    180 м²
    сьогодні
    Просторий сучасний офіс в Бізнес-центрі на пр. Яворницького (пам'ятник Слави), 5 хвилин на авто до центру або набережної Переваги приміщення: Сучасний якісний ремонт — не потребує додаткових вкладень Вільні 3 кабінети приблизно по 60 м/кв. Можна зняти окремо або разом Паркінг — наявний (зручно для персоналу та клієнтів, за додаткову плату) Готові до діалогу та співпраці!
    Рієлтор
Повернутись до всіх пропозицій
Оберіть спосіб підтвердження
Щоб вашу рекомендацію було зараховано, підтвердіть свою особистість
* Особисті дані не відображатимуться на сайті та слугуватимуть лише для підтвердження особистості.
Як верифікуватись через Дію?
Зчитайте QR-код сканером у застосунку Дія й підтвердьте авторизацію Дія.Підписом
QR-код буде дійсний ще 02:00
Як верифікуватись через Bankid?
Верифікація BankID відкриється у новому вікні. Якщо сторінка верифікації не відкрилася, вікно було заблоковане вашим браузером.
Щоб дозволити відкриття вікна, виконайте такі кроки:

1. Перевірте адресний рядок браузера на повідомлення про помилку або піктограму блокування. Натисніть на нього.
2. Якщо у вас встановлено блокувальник спливаючих вікон, тимчасово відключіть його для цього сайту.